AK Partili Fikret Yeni Kovid – 19 teşhisi konulduğunu duyurdu!

AK Partili Fikret Yeni Kovid – 19 teşhisi konulduğunu duyurdu!

Siyaset - 25.03.2020

AK Parti Adana eski il başkanlarından Avukat Fikret Yeni geçtiğimiz günlerde kendisine Kovid – 19 teşhisi konulduğunu ve başarılı bir tedavi süreci sonunda taburcu edilerek tedavisine izole edilmiş şekilde evinde devam ettiğini duyurdu. 


Adanapostasi.com’da 21 Mart 2020 tarihli ve “AK Partili Fikret Yeni’nin karantinada olduğu iddia edildi!” başlığıyla yayımlanan haberde, AK Parti Adana eski il başkanı Fikret Yeni’nin yeni tip koronavirüs şüphesiyle gözlem altında tutulduğu iddia edilmişti. Bu haber hızlı bir şekilde Adanapostasi.com’un en çok okunan haberleri arasında yer almıştı. 


Fikret Yeni bugün akşam sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda Kovid – 19 salgınına yakalandığını doğrulayarak sağlık durumu hakkında bilgiler verdi. Herkesin tedbir alması gerektiği yönünde mesajlara yer veren Yeni’nin paylaşımları şöyle:


“Tüm insanlığın mücadele ettiği Kovid-19 salgını artık hepimiz için bir realite. Hiçbirimiz bu hastalık bize bulaşmaz noktasında bir düşünceye sahip olmamalı, azami derecede dikkatli olmalıyız. Devletimizin, sağlık kurumlarımızın açıkladığı tedbirlere uymalı ve evde kalmalıyız.


Şahsıma da geçtiğimiz hafta içerisinde Kovid-19 teşhisi konuldu. Başarılı bir tedavi süreci sonunda taburcu edildim ve tedavime izole edilmiş şekilde artık evimde devam ediyorum. Hastalığı tecrübe etmiş birisi olarak uyarılara riayet etmenin öneminin altını çizmek istiyorum...


En iyi tedbirin kendimizi izole etmek, sosyal mesafeyi korumak olduğunu unutmadan hareket etmeliyiz. Mecbur kalmadıkça sokağa çıkmamalı, sevdiklerimiz ve kendimiz için mutlaka evde kalmalıyız. Bu süreci ülke olarak birlik ve beraberlikle en başarılı şekilde aşacağımıza eminim.


Tedavi sürecimde büyük itina ve gayret gösteren fedakar sağlık çalışanları kardeşlerim başta olmak üzere, sağlık durumumu gerek telefonla, gerek mesajla gerekse sosyal medya üzerinden soran, iyi dileklerini ve dualarını ileten herkese ve aileme sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.


Unutmayalım; hiçbir virüs alacağımız tedbirlerden daha güçlü değildir. Ve hiç bir sosyal aktivite sevdiklerimizden, ailemizden, yaşlılarımızdan, büyüklerimizden ve milletimizden daha fazla ehemmiyete sahip olamaz...”

Adanapostasi.com ailesi olarak tekrar eski sağlığına kavuşması temenniyse Fikret Yeni’ye geçmiş olsun diyoruz. 


İLGİLİ HABER:

AK Partili Fikret Yeni’nin karantinada olduğu iddia edildi!

Facebookta Paylaş
 
Önceki Yorumlar