Kaburgacı Yaşar Usta çalışanlarına ücretli izin verdi!

Kaburgacı Yaşar Usta çalışanlarına ücretli izin verdi!

Yaşam - 21.03.2020

Adana'nın dünyaca ünlü kebapçısı Kaburgacı Yaşar Usta'nın çalışanlarına koronavirüs nedeniyle ücretli izin vermesi dikkat çekerken kamuoyununda takdirini topladı.

Dünyayı saran yeni tip koronavirüs salgını Türkiye'yi de etkiledi. Yurt genelinde on binlerce işyeri kapanıp çalışanların durumunun ne olacağı merak konusu olurken bu yönde iyi bir haber Adana'nın ünlü işletmecisinden geldi. Sosyal medya hesaplarından virüs salgını nedeniyle geçici bir süre mekanı kapatacağını duyuran Kaburgacı Yaşar Usta bu süre boyunca da çalışanlarının maaşını vermeye edeceğini açıkladı.

Her şeyin devletten beklenmeyeceğini ifade eden Kaburgacı Yaşar Usta çalışanlarının evde kaldıkları süre içerisinde maaşlarını almaya devam edeceklerini söyledi.

Kaburgacı Yaşar Usta'nın bu paylaşımı yapmasından saatler sonra Twitter ve instagram hesaplarından binlerce beğeni ve yorum gelmesinin ardından konuyla ilgili bir paylaşım daha yaparak verdiği sözü tekrarladı:

"Dünkü paylaşımımdan dolayı beğeni ve yorumlarınız için sonsuz teşekkür ederim rabbim herkesin kalbine göre versin insanın niyeti neyse ameli de odur. Kavuşturulmuş eller. Bu benim kararım herkes hür ve özgürdür."

*

Kaburgacı Yaşar Usta'ya duyarlılığından dolayı teşekkür ediyoruz. 

Adanapostasi.com
Facebookta Paylaş
 
Önceki Yorumlar